info@ituetakursmerkezi.com 0532 449 1773
İTÜ ETA Kurs

Değerlerimiz

Anasayfa >Değerlerimiz

Kurumsal Bir Tarih

Her zaman ilkleri gerçekleştirmiş, yenilikçi bakış açısı ile kurumsal bir tarih…

"Gelenekten geleceğe” uzanan akıl, bilim ve akademik güç ile örülmüş başarının kapıları, tüm gençlere açılıyor! Adımızı aldığımız 250 yıllık geçmişi ile bir ülkenin kaderine yön veren gençleri yetiştiren akademik dünyanın değerli yol göstercisi;

İTÜ ETA Kurs Merkezleri ve YayınIarı ile şimdi tüm Türkiye'de!

Neden İTÜ ETA Kurs?

Üretkenlik

Bilim ve aklın ışığında yenilikleri üreterek büyümeyi, sürekli gelişmeyi önemsiyoruz.

Değerlerine Bağlılık

Gelenekten geleceğe açılan bir başarı kapısı olarak geçmişe bağlı ve saygılıyız geleceği inşa ediyoruz.

Yenilikçilik

Ülkemizin, gençliğimizin inovasyon gücüne inanıyor yeniliklerle onlara ilham veriyor, inovatif düşünme becerilerini önemsiyoruz.

Başarı Odaklılık

İTÜ ETA kurs merkezi başarı bir bütündür, sınav başarısı gelecek tasarımının merkezinde yer alsa da yaşam başarısı çok değerlidir. Başarı aynı zamanda ulusal ve uluslararası platformlarda kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek bireyler olmak ile de örtüşmelidir.

Bilimsellik

Çağdaş bilimin gereklerini eğitim öğretimin tüm süreçlerine uyarlıyor, eğitime bir mühendislik olarak bakıyoruz.

Azim ve Kararlılık

Öğrencilerimizin kariyer planlamalarında belirlemiş oldukları hedefe ulaşmalarında, motivasyonlarını artırmak için eğitim mühendisi öğretim kadromuzla öğrencilerimize yol arkadaşı olmada azimli ve kararlıyız. En çok ihtiyaç duyduğumuz şeyin çalışkanlık olduğu bilinci ile öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Bütüncül Rehberlik

Öğrenciye desteğin bir sistemler bütünü olduğundan hareketle, akademik, sosyal, psikolojik gelişmelerin yanında gelecek planlamaları ile onlara yol arkadaşı oluyoruz.

Stratejik Düşünme

Düşünme becerilerini önemsiyor, öğrencilerimizin üst düzey düşünme becerilerini geliştirerek, bakış açısını değiştirmelerine yardımcı oluyor, farklı görebilme, dikkat ve mantık yürütme yeterliliklerinin gelişimini destekliyoruz.

Özgün ve Güncel Bilgi Kaynağı

Her bireyin özgün olduğundan hareketle kişilik özelliğine göre yeni, güncel ve bireysel eğitim materyallerini öğrencimizin hizmetine sunuyoruz.

İTÜ ETA Kurs Merkezi

Genel Merkez

Ataköy 7-8-9 Retro 9, A-Blok D:90
Bakırköy / İstanbul

0532 449 1773
info@ituetakursmerkezi.com

Pazartesi – Pazar 9:00 – 18:00

Sosyal Medya

Mehmet Emin Onat, (1910 - 17 Temmuz 1961) Türk mimar, eski İTÜ rektörü, Mimarlar Odası 1 numaralı üyesi ve DP eski İstanbul Milletvekili (1954-1957). Türkiye'de mimarlık alanında özel bir yeri olan Emin Onat sürekli aşama göstermiş, İTÜ Mimarlık Fakültesi'nin örgütlenmesinde çalışmış, ulusal ve uluslararası boyutta ün yapmıştır.