info@ituetakursmerkezi.com 0532 449 1773
İTÜ ETA Kurs

Eğitim Modeli

Anasayfa >Eğitim Modeli

Eğitim Modeli - Sıfır Hata Sistemi

HOLİ KUANTUM: Bütünsel öğrenme, her öğrencinin doğuştan yetenekli olduğundan hareketle zeki ve öğrenebilir olduğunu kabul ediyoruz. Akademik çalışmalarımızı ve başarı takip sistemimizi, merkezi sınavlara hazırlıkta yenilikçi akademik yaklaşım, ölçme değerlendirme, koç öğretmen-danışman işbirliği, 360 derece başarı odaklı sıfır hata sistemi uyguluyoruz. Öğrencilerimizin bireysel özelliklerine göre öğrenme süreçlerini yönetiyoruz.

Yoğunlaştırılmış, özel tasarlanmış ekstra eğitim programları, Özel ders imkanları ile kişiye, gruba ve sınıfa özel kazanım tamamlama programı ile sıfır hata sistemini uyguluyor, tam öğrenmeyi gerçekleştiriyoruz.

Türkiye geneli denemeler, sınav simülasyonları ile öğrencilere gerçek sınav ortamı sunuyor, deneyim kazandırıyor, bulundukları seviye hakkında en doğru bilgiyi derleyerek özgün programlar üretiyoruz.

Güçlü Kadro: Eğitim Mühendislerimiz

İyi geleceği garanti altına almak için gereken temel yapı taşlarından biri de mesleğinin öncüsü eğitim uzmanlarıdır.

İTÜ ETA Kurs Merkezi Eğitim Kurumlarında her öğretmen birer Eğitim Mühendisidir. Yönetim ve öğretim kadromuz; Hizmet içi eğitimlerle, bireysel araştırmaları ve deneyimleri ile sürekli kendini yenileyen, kişisel gelişimini önemseyen, modern eğitim yöntem araç ve gereçlerini kullanmakta yetkin birer eğitim mühendisleridir.

Mühendislerin de edebiyatçı olabileceğini, hem de olursa en iyilerinden biri olabileceğini gösterdi büyük üstad Oğuz ATAY. 1957 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği'ni bitirdi. İlk romanı "Tutunamayanlar" 1970 yılında TRT Roman Ödülü'nü kazandı. 1975 yılında ise Prof. Dr. Mustafa İnan'ın biyografisini konu alan "Bir Bilim Adamının Romanı"'nı yazdı..