info@ituetakursmerkezi.com 0532 449 1773
İTÜ ETA Kurs

Hakkımızda

Anasayfa >Hakkımızda

Tarihçemiz

İTÜ ETA Kurs Merkezi, BEKOTEKNİK, NETAŞ, SİMKO, TELETAŞ, VESTEL, İNTER, ARÇELİK, ASELSAN, AKÇASU gibi elektronik ve bilişim alanlarında önder şirketler tarafından 1989 da kurulmuş bir İTÜ Kurs Merkezi'dir. Her zaman ilkleri gerçekleştirmiş, yenilikçi bakış açısı ile kurumsal bir tarih…

"Gelenekten geleceğe” uzanan akıl, bilim ve akademik güç ile örülmüş başarının kapıları, tüm gençlere açılıyor! Adımızı aldığımız 250 yıllık geçmişi ile bir ülkenin kaderine yön veren gençleri yetiştiren akademik dünyanın değerli yol göstericisi İTÜ ETA Kurs Merkezleri ve YayınIarı ile şimdi tüm Türkiye'de!

Holi Kuantum

Akademik çalışmalarımızı ve başarı takip sistemimizi, merkezi sınavlara hazırlıkta yenilikçi akademik yaklaşım, ölçme değerlendirme, koç öğretmen-danışman işbirliği, 360 derece başarı odaklı sıfır hata sistemi uyguluyoruz.

Eğitim Mühendislerimiz

Yönetim ve öğretim kadromuz; Hizmet içi eğitimlerle, bireysel araştırmaları ve deneyimleri ile sürekli kendini yenileyen, kişisel gelişimini önemseyen, modern eğitim yöntem araç ve gereçlerini kullanmakta yetkin birer eğitim mühendisleridir.

İTÜ ETA Kurs Yayınları

Sınav başarına yönelik tüm içeriklerin yer aldığı dijital platformlar ile desteklenmiş, yüzyüze ve hibrit eğitime ışık tutacak yeni nesil yayınlar ile eğitimde fark yaratıyoruz.

Vizyonumuz

Eğitimi; yenilikçi bakış açısı ve teknolojiyle birleştirmek, Türkiye'nin en iyi yetişmiş insan kaynağını yetiştirme çabamızı, sınav ve yaşam becerisini entegre edebilmek için yayınlarımız, eğitim programlarımız ile sektöre yön veren “gelenekten geleceğe” bir kurs markası olmak.

Misyonumuz

"Gelenekten geleceğe" ilkesi ile çıktığımız yolumuzu Mustafa Kemal Atatürk'ün akıl ve bilim ışığı ile aydınlatıyor; Dünyayı anlayan, teknolojiyi doğru kullanan, bireysel potansiyelinin farkında, yeniliğe ve öğrenmeye açık bireyler yetiştirmek,özgün ve güncel yayınlarımız ile bilimsel okuryazarlığı, doğru bilgiye ulaşmayı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Eğitim Felsefemiz

Akılcı, azimli, sınav ve yaşam başarısını birlikte hedefleyen, üretken, ideali olan gençlerimizin en iyi üniversitelerde öğrenim görerek kendilerine, hayata ve dünyaya değer katmalarıdır.