info@ituetakursmerkezi.com 0532 449 1773
Eğitim Girişimcisi

Senay ERGÜN

Anasayfa >Kurucumuz

Değerli Velilerimiz,
Sevgili Öğrencilerimiz,

İTÜ ETA 250 yıllık bir geçmişi olan ve GELENEKTEN GELECEĞE vizyonu ile ülkemizin eğitiminde en önemli yeri olan İTÜ ailesinin bir kuruluşudur.

İTÜ ETA KURS MERKEZLERİ Türkiye’de Eğitimin bir Mühendislik işi olduğunu, sınav hazırlığının bilimsel bir süreç olduğu yaklaşımını getirmiştir. Güçlü merkez kadromuz sınav hazırlığının tüm süreçlerini başlangıçtan bitime mükemmel bir şekilde tasarlamıştır. Yapay zeka ölçme değerlendirme sistemi desteği ile sıfır hata prensibi kurgulanarak eğitim sistemini yapılandırmıştır. Sistem içinde kişiye özel öğretim programları, eğitim koçluğu, kişisel kazanım tamamlama kitapçıklarını eğitimin hizmetine sunmaktadır.

Tanıma, Planlama, Uygun hedef belirleme, en iyi programa karar verme, eğitim mühendisi koçlarımızın yol arkadaşlığı ile dikkat, motivasyonu yüksek tutma, düşünme becerilerini geliştirme, akademik hibrit dersler ile 7/24 eğitime ulaşım imkanı, yapay zeka ölçme ve değerlendirme ile öğrenciye özgü programlar, birebir ve özel derslerle kazanım tamamlama uygulamalarını bir sistem içinde yürütüyoruz.

Her süreçten velinin bilgi sahibi olması ve birlikte hareket edilmesi vazgeçilmezimizdir. Her bir öğretmenimizi birer eğitim mühendisi olarak görüyor onların kişisel gelişimlerine bilimsel, amaca uygun katkı sağlamayı önemsiyoruz. Franchise sistemimiz ile de sektörde farklı bir bakış açısı getirme çabası içerisindeyiz, projelerin oluşturulmasından mimari çizimlere, kurum dönüşüm fizibilitesinden, resmi açılışa, işletme süreçlerinden eğitim planlamasına, rehberlik uygulamalarına, reklam tanıtım materyallerinden eğitim programlarına, veli kılavuzlarından akademik takvime, yayından kıyafete, bütçeden pazarlama faaliyetlerine, yönetici akademisinden öğretmen eğitimine kadar her alanda yanınızda olan rehber bir kurum olmayı hedefliyoruz. Gelin ülkemizin aydınlık geleceğini şekillendirmede geçmişten aldığımız güç ve tecrübenin ışığında, yeni, bilimsel bir yaklaşımda planlı yol alalım, başarı kapılarını ülkemizin her köşesinde gençlerimiz için açalım, Bu yolculukta bizimle yürüyen tüm velilerimiz , kurs merkezlerimizin değerli yatırımcılarına ve eğitim mühendisliğine inanan tüm öğretmen kadrolarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Senay ERGÜN
Eğitim Girişimcisi
Kurucu

Senay ERGÜN

Eğitim Girişimcisi / Kurucu

Ataköy 7-8-9 Retro 9, A-Blok D:90
Bakırköy / İstanbul


senay.ergun@ituetakursmerkezi.com

Sosyal Medya

Türkiye’de Eğitim Mühendisliği Başlıyor

İTÜ ETA, yeni yatırımımız ile eğitim sektörüne güç katmaya hazırlanıyoruz.